Carburetor Keihin KTM #54831001744
$692.28 RRP $769.20
On Sale
10% OFF
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewCarburettor Kawasaki KLX110 / KLX110L #15004-0066
Genuine Replacement Carburettor For Kawasaki KLX110 Motorcycles 2010-2022
| SKU | 15004-0066 |
| Model # | 15004-0066 |
| Barcode # | 15004-0066 |
| Brand | Kawasaki |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |

