Honda EU30iu Handy Heavy Duty Dust Cover #L08GC002R30
$88.17 RRP $125.95
On Sale
30% OFF
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewGenerator Mat Honda #L08GNMAT01
GENUINE Honda Accessory. Honda generators will draw air in from bottom. A good generator mat can help to protect your air filter and engine from dust and sands.
| SKU | L08GNMAT01 |
| Barcode # | L08GNMAT01 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.006500000m3 |

