Suzuki Marine Gasket, Protection Cover
$8.06 RRP $8.95
$2,000.00 RRP $7,447.00
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewHONDA Spark Plug Tube Seal #12342-P08-004
| SKU | 12342-P08-004 |
| Model # | 12342-P08-004 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |

