Honda Motorcycles Road Model Oil Change Kit GN4 06211MFJGN4
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewHonda Motorcycles Road Model Oil Change Kit GN4 06211MFJGN4
Genuine Service Kit For Your Honda Motorcycle , Honda R&D Developed Oil With Quality USA Made Honda Oil Filter. Fits Numerous Honda Motorcycles & Is Your First Choice When It Comes To Keeping Manufacturers Warranty
Contains: Oil filter element, Drain plug washer & 4 Litres of GN4 10w-30 engine oil.
Fitment:
| SKU | 06211MFJGN4 |
| Model # | 06211MFJGN4 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 4.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.013200000m3 |

