Description
Specifications
Enquire about this product
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Description
Features:
- Clean, shines, conditions and protects vinyl, rubber and plastic surfaces.
- Deep cleans dirt and grime.
- Fresh lemon scent.
| Capacity | 500mL |
|---|
Enquiry Form
3M Marine Vinyl Cleaner and Restorer 500mL
Enquiry Form
Specifications
| SKU | JPW-M9029 |
| Brand | 3M |
| Shipping Weight | 0.5700kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Stock Location

