Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewBABY BOTTLE KTM #3PW230026300
- Training cup with protection cap
- BPA-free
- 100 % PVC
BABY BOTTLE KTM #3PW230026300
Enquiry Form
| SKU | 3PW230026300 |
| Barcode # | 3PW230026300 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001125000m3 |

