Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewBOTTLE OPENER KTM #3PW230026100
- 100% Steel
BOTTLE OPENER KTM #3PW230026100
Enquiry Form
| SKU | 3PW230026100 |
| Barcode # | 3PW230026100 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.103m |
| Shipping Length | 0.103m |
| Shipping Cubic | 0.000424360m3 |

