MP - Inline Fuel Valve 1/4" Barb X 5/16" Barb
$27.50 RRP $28.95
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review| SKU | FTSTF |
| Model # | FTSTF |
| Barcode # | 9420060973143 |
| Brand | Whites Motorcycle Parts |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000120000m3 |

