Factory Fuel Tank Cap SX / SXF 2013-2014 #77707908044
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewFactory Fuel Tank Cap SX / SXF 2013-2014 77707908044
Genuine CNC Fuel Cap in aluminium therefore not only look good, they also withstand the toughest treatment. With the anodized aluminum components in the original factory look from the PowerParts range, you can turn your KTM into something very special.
| SKU | 77707908044 |
| Model # | 77707908044 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |

