K&N Oil Filter - Chrome (HF204)
$30.39 RRP $31.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewGenuine Oil Filter Kawasaki KLR650 '08-21' #16099-004
OEM Replacement Oil Filter For Popular Kawasaki KLR650 Motorcycles 2008-2021
| SKU | 16099004 |
| Model # | 16099-004 |
| Brand | Kawasaki |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |

