Air Cleaner Kawasaki KFX50 KFX90 '07-17' #11013Y001
$15.15 RRP $15.95
$28.49 RRP $29.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review| SKU | PUTAFHO121 |
| Model # | Putoline Air Filter #PUTA |
| Barcode # | ##PUTAFHO121#9 |
| Brand | Putoline |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |

