GOLDfren Brake Pads GF089 - S3
$37.99 RRP $39.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewRear Brake Pads Honda CR/CRF Competition Models 06435KRN712
Genuine Honda rear brake pads for Honda Competition models CR125R / CR250R / CRF150R / CRF250R / CRF450R
| SKU | 06435-KRN-712 |
| Model # | 06435-KRN-712 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000210000m3 |

