Air Cleaner Kawasaki KFX50 KFX90 '07-17' #11013Y001
$15.15 RRP $15.95
$28.49 RRP $29.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Air Cleaner Kawasaki KLF220/250/300 Models #11013-1275
Genuine Replacement Air cleaner for popular Kawasaki ATV models
| SKU | 11013-1275 |
| Model # | 11013-1275 |
| Brand | Kawasaki |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |

