Air Cleaner Kawasaki KFX50 KFX90 '07-17' #11013Y001
$15.15 RRP $15.95
$28.49 RRP $29.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewAir Cleaner Element Kawasaki Ninja 400
Replacement Air Cleaner Element For Kawasaki Ninja 400 Models
| SKU | 11013-0767 |
| Model # | 11013-0767 |
| Barcode # | 11013-0767 |
| Brand | Kawasaki |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |

