Air Cleaner Kawasaki KFX50 KFX90 '07-17' #11013Y001
$15.15 RRP $15.95
$28.49 RRP $29.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Reviewair filter element Honda CB750 models "1979-1983" #17211-425-000
For early CB750 models / check the shape of yours before ordering
| SKU | N2072 |
| Model # | 17211-425-000 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |

