Air Cleaner Kawasaki KFX50 KFX90 '07-17' #11013Y001
$15.15 RRP $15.95
$28.49 RRP $29.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewAir Filter Kawasaki MULE Pro MX & EPS '2019-2023'
Genuine Kawasaki Replacement Air Filter For Kawasaki MULE Pro-MX SXS. Quality OEM filter is your first choice when it comes to keeping manufacturers warranty.
| SKU | 11013-Y005 |
| Model # | 11013-Y005 |
| Brand | Kawasaki |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.002160000m3 |

