Air Filter KTM #58406015100
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewAir Filter KTM #58406015100
Replacement Air Filter for KTM
- Genuine KTM Product
- Easy to Install
- Fitment:
- 65SX 2000-2022
- 65SXS 2012 - 2015
- 65XC 2009
Air Filter KTM #58406015100
Enquiry Form
| SKU | 58406015100 |
| Model # | 58406015100 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.003750000m3 |

