Air Fork Gasket Kit KTM SX/SXF 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement air fork gasket set for the new 2023 KTM Motocross range 125cc-450cc, A common part for when the air fork is loosing pressure causing the front to sag
Air Fork Gasket Kit KTM SX/SXF 2023
Enquiry Form
| SKU | RP10042T |
| Model # | RP10042T |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |

