Air Cleaner Kawasaki KFX50 KFX90 '07-17' #11013Y001
$15.15 RRP $15.95
$28.49 RRP $29.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review| SKU | AB481001 |
| Model # | AB481001 |
| Barcode # | 613310806288.00 |
| Brand | All Balls Racing |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001125000m3 |

