Boot Set Front Caliper KTM #54613218100
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewFront Caliper Boot Set For disk pad sliding pins, 2023 KTM SX & EXC Motorcycle range, from 125cc-500cc , A must when following the factory service schedule keeping your KTM running smoothly.
Boot Set Front Caliper KTM #54613218100
Enquiry Form
| SKU | 54613218100 |
| Model # | 54613218100 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |

