Oxford Beast Floor Lock Adaptor
$160.90
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review| SKU | OXLK484 |
| Model # | OXLK484 |
| Barcode # | 5030009149238.00 |
| Brand | Oxford |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |

