Brake caliper support KTM SX/SX-F 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement caliper support bracket For 2023 KTM Motocross Range, This Kit fits all KTM SX & SX-F Models From 125cc - 450cc
Brake caliper support KTM SX/SX-F 2023
Enquiry Form
| SKU | A46013075000 |
| Model # | A46013075000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |

