Brake Pushrod hex nut KTM
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewRear brake pedal hex nut for adjustment of the rear brake pedal to accomadate the lever freeplay for different riders. Fits all 2023 125cc-450cc motocross models
Brake Pushrod hex nut KTM
Enquiry Form
| SKU | 0934060003 |
| Model # | 0934060003 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.000008000m3 |

