Chain & Sprocket Kit 350SX-F (14T/52T) KTM
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement sprocket kit KTM 350SX-F / EXC Motorcycles from 2011-2023, A must when following the factory service schedule keeping your KTM running smoothly.
Chain & Sprocket Kit 350SX-F (14T/52T) KTM
Enquiry Form
| SKU | SPAA14U52CM1186 |
| Model # | SPAA14U52CM1186 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.003600000m3 |

