Chain Tension Adjuster RH KTM- 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement rear axle adjuster for 2023 KTM 125-450 SX/SX-F Motorcycles , A must when following the factory service schedule keeping your KTM running smoothly
Chain Tension Adjuster RH KTM- 2023
Enquiry Form
| SKU | A46010084000 |
| Model # | A46010084000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000032000m3 |

