CONDENSATOR KTM SX & SX-F 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement Condensator for KTM 125-450cc 2023 motocross range, This component is located in the main wiring loom.
CONDENSATOR KTM SX & SX-F 2023
Enquiry Form
| SKU | 77711035000 |
| Model # | 77711035000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |

