Crankshaft Repair Kit KTM 50SX 2012-2022
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewCrankshaft Repair Kit KTM 50SX 2012-2022
Genuine KTM Crankshaft Repair Kit For KTM 50 SX '2012-2022'
- Genuine KTM 50 Parts
Crankshaft Repair Kit KTM 50SX 2012-2022
Enquiry Form
| SKU | 352902 |
| Model # | 00050002313 |
| Barcode # | 50002313 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.055m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000445500m3 |

