Rod Holder Stainless Steel Adjustable Rail Mount
From $76.31
Large recessed black plastic drink holder featuring a moulded drain outlet to suit 10mm hose. Dimensions - 110mm wide x 88mm deep.
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewLarge recessed black plastic drink holder featuring a moulded drain outlet to suit 10mm hose.
Product Features:
| Drink Holder Material | Dimensions (W x D) |
|---|---|
| Black Plastic | 110 x 88mm |
| SKU | JPW-JPW3867 |
| Brand | JPW Marine |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.110m |

