Sold Out
Description
Specifications
Enquire about this product
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Description
ENGINE PLUG #PC4009-0016
Pro Circuit's Engine Plug Kit is a must-have item to attain that works look. Each piece is CNC machined from aircraft-grade aluminium, anodized red and hand polished.
FEATURES
- 3-piece kit
- CNC machined from aircraft-grade aluminium
- Anodized red
- Suits
- CRF110F 2013 - 2023
Enquiry Form
ENGINE PLUG #PC4009-0016
Enquiry Form
Specifications
| SKU | PC4009-0016 |
| Barcode # | PC4009-0016 |
| Brand | Pro Circuit |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000250000m3 |
Stock Location

