Factory Ignition Cover #45330302100
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewFactory Ignition Cover #45330302100
- Uncompromising race look
- CNC milled from high-strength aluminum
- Resistant to the toughest stresses and strains
- Fits
- 50SX 2015 - 2023
- 50SX MINI 2015 - 2023
Factory Ignition Cover #45330302100
Enquiry Form
| SKU | 45330302100 |
| Model # | 45330302100 |
| Barcode # | 45330302100 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.006250000m3 |

