FACTORY START DEVICE #47201996100FAA
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewFACTORY START DEVICE
Ref: 47201996100FAA
- Provides more traction when starting
- Made of high-strength aluminum
- Elegant anodised surface
- Pure race feeling
- Mounted directly on the OEM-fork
- COLOUR black red
- SURFACE Anodized
- MATERIAL: Aluminium
FACTORY START DEVICE #47201996100FAA
Enquiry Form
| SKU | 47201996100FAA |
| Model # | 47201996100FAA |
| Barcode # | 47201996100FAA |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |

