ASSEMBLY CHAIN TENSION ADJUSTER KIT
$164.78 RRP $173.45
On Sale
5% OFF
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
| SKU | A46010919000EB |
| Barcode # | A46010919000EB |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |

