Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewFLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
- Comes in packs on one
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
Enquiry Form
| SKU | 54610052000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000027000m3 |
| Unit Of Measure | ea |

