XAM SPKT KIT HON CRF250X'04-16 NSDCG2 ZERO GLD 14/53
$191.14 RRP $201.20
$1,079.96 RRP $1,199.95
$1,193.36 RRP $1,325.95
$454.49 RRP $504.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewFMF FATTY EXPANSION CHAMBER
| SKU | A44005907000 |
| Barcode # | A44005907000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.430m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.154800000m3 |

