Foot Brake Lever Return Spring KTM #A46003062000
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement foot brake lever return spring for 2023 KTM Motocross Range, Installation may need to be completed by trained motorcycle mechanic.
Foot Brake Lever Return Spring KTM #A46003062000
Enquiry Form
| SKU | A46003062000 |
| Model # | A46003062000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000040000m3 |

