Footpeg Set KTM SX & SX-F 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewFoot Peg Set For 2023 KTM Motocross Range, The Kit also includes hardware items such as footpeg pins, washers & pins.
Footpeg Set KTM SX & SX-F 2023
Enquiry Form
| SKU | A46003037033 |
| Model # | A46003037033 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |

