Footpeg Slider Kit #79003944044
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewFootpeg Slider Kit #79003944044
- Protects the footpegs from damage during a potential fall
Footpeg Slider Kit #79003944044
Enquiry Form
| SKU | 79003944044 |
| Model # | 79003944044 |
| Barcode # | 79003944044 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |

