Sold Out
Description
Specifications
Enquire about this product
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Description
Front Brake Cable LH Suzuki LT-Z50 #58120-43G00 - Picture May Be For Illustration Purposes & Vary Slightly To Actual Part
Genuine Front Brake Cable For Suzuki LT-Z50 2006-2020 Models
- Genuine Suzuki Parts
- Fits Suzuki LT-Z50 2006-2020 Models
Enquiry Form
Front Brake Cable LH Suzuki LT-Z50 #58120-43G00
Enquiry Form
Specifications
| SKU | 58120-43G00 |
| Model # | 58120-43G00 |
| Barcode # | 58120-43G00 |
| Brand | Suzuki |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000450000m3 |
Stock Location

