Front Chain Slider Black For 2023 SX / SX-F KTM's
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement Front Chain Slider Black For 2023 KTM 125-450cc Models. Requires Collars & Screws for mounting.
Front Chain Slider Black For 2023 SX / SX-F KTM's
Enquiry Form
| SKU | A46004066000 |
| Model # | A46004066000 |
| Barcode # | A46004066000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.000640000m3 |

