Front Sprocket Cover for KTM SX-F 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewFront Sprocket Cover for KTM Four Stroke Motocross Range, fits only 2023 KTM SX-F Models From 250cc – 450cc.
Front Sprocket Cover for KTM SX-F 2023
Enquiry Form
| SKU | A46003096000 |
| Model # | A46003096000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003750000m3 |

