Front Wheel Spindle / Axle KTM SX & SX-F 2019-2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement front axle for KTM 125-450 SX/SX-F/EXC Motorcycles from 2019-2023, A must when following the factory service schedule keeping your KTM running smoothly
Front Wheel Spindle / Axle KTM SX & SX-F 2019-2023
Enquiry Form
| SKU | 79109081033 |
| Model # | 79109081033 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |

