Giant Loop Armadillo Utility Bladder (18.9L)
$284.99 RRP $299.99
On Sale
5% OFF
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review| SKU | GLAB21G3 |
| Model # | GLAB21G3 |
| Barcode # | 816205022033.00 |
| Brand | Giant Loop |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.063m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.003124800m3 |

