Hand Guard Fastening Kit
$94.46 RRP $104.95
On Sale
10% OFF
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewHandlebars
Replacement Handlebars from KTM.
| SKU | 7800200100030 |
| Barcode # | 7800200100030 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.032000000m3 |

