Handlebar Mount Kit KTM 2023 SX & SXF #A48001039010
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement Handlebar Kit For 2023 KTM Motocross Range, This Kit fits all KTM SX & SX-F Models From 125cc - 450cc. The components inside include bolts, pins , clamp assembly & screws.
Handlebar Mount Kit KTM 2023 SX & SXF #A48001039010
Enquiry Form
| SKU | A48001039010 |
| Model # | A48001039010 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |

