LS2 MX708 Fast II (XL) Matte Black 06
$189.99 RRP $199.99
$664.99 RRP $699.99
$72.19 RRP $75.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewHJC Replacement Clear Visor HJ20M - Image Of Visor May Vary To Actual Product (Pinlock Mounts Are Clear Not Black)
| SKU | 326788 |
| Model # | HJ20M |
| Brand | HJC |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |

