Air Cleaner Kawasaki KFX50 KFX90 '07-17' #11013Y001
$15.15 RRP $15.95
$28.49 RRP $29.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewHONDA Air filter element #17210-GNN-Y00 suits:
| SKU | 17210-GNN-Y00 |
| Model # | 17210-GNN-Y00 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003375000m3 |

