WHITES BRAKE SHOES
$50.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewRear Brake Shoes Honda CRF150 / CRF230 / CTX200
Replacement OEM Honda Brake Shoes With Springs For Honda CRF150 / CRF230 / CTX200 '2002-2015'
| SKU | 06430-GBJ-J10 |
| Model # | 06430-GBJ-J10 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |

