SERVICE KIT - GENERATOR 1
$36.96
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewHonda Lawn Mower Service Kit 3 #06211KIT004
Genuine Honda Service Kit For Your Honda Lawn Mower, All Required Components packaged ready to complete required servicing on your Honda.
Kit Consists Of : Honda Power Equipment Engine Oil 1Litre, Air Cleaner & Denso Spark Plug.
Fitment Models - HRU19M2, HRS216K5, HRU216K6, HRU216K7, HRX217K4, HRX217K5, HRX217K6, HRR216PKUA, HRR216VKUA, HRR216VYUA, HRN216PKU, HRN216VKU, HRN216VYU.
| SKU | 06211KIT004 |
| Model # | 06211HRNKIT1 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002800000m3 |

