REGULATOR / RECTIFIER YAMAHA / KAWASAKI RR-KW-004
$255.16 RRP $268.59
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewOEM regulator rectifier XL175/250/350 #33140-121-000
| SKU | N139 |
| Model # | 33140-121-000 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |

