Kymco Cable Comp Speedometer #44830-LCD3-C00
$40.52 RRP $42.65
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewHONDA Tacho cable #44830-KB5-720 (#44830-KB5-000)
| SKU | 44830-KB5-720 |
| Model # | 44830-KB5-720 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.002250000m3 |

